سیاست حفظ حریم خصوصی

ما چه اطلاعاتی از کاربرانمان دریافت میکنیم؟

نام و نام خاوادگی : به منظور ایجاد اکانت به منظور درج و مدیریت آگهی ها در سامانه میبایست نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و این اطلاعات نزد ما محفوظ و ایمن خواهد ماند.

شماره همراه :به منظور احراز هویت حقیقی شما و درج نشدن آگهی توسط شخص دیگر شماره همراه شما در سامانه ثبت میشود و نزد ما محفوظ و ایمن خواهد ماند.

ایمیل : ایمیل در زمان ثبت نام کاربر به صورت اختیاری از شما دریافت میشود و به منظور اطلاع رسانی های بعدی و دریافت رمز فراموش شده مباشد که نزد ما محفوظ و ایمن خواهد ماند.

آدرس : به منظور تفکیک آگهی ها از لحاظ شهر آدرس شما فقط در صورت درج آگهی دریافت میشود که به بازدیدکنندگان آگهی شما نیز قابل نمایش است.

تلفن تماس آگهی : به منظور ارتباط خریدار و آگهی دهنده تلفن تماسی که در هنگام ثبت آگهی وارد میکنید به بازدیدکنندگان نمایش داده میشود.

چگونه از اطلاعات شما حفاظت میکنیم؟

1) داشتن گواهینامه ی SSL دامنه ، SSL مخفف Secure Socket Layer به معني «لايه اتصال امن» و پروتکلي (مجموعه اي از قوانين) جهت برقراري ارتباطات ايمن ميان سرويس دهنده و سرويس گيرنده در اينترنت است.

2) استفاده از فایروال های سخت افزاری قدرتمند سیسکو در سرورهای سامانه که بی شک جز بهترین هاست.

3)استفاده از آنتی دیداس (جلوگیری کننده از حملات دیداس) و فایروال csf و بیت نینجا صورت نرم افزاری کار نفوذ رو سخت و سخت تر میکنه.

 

آدرس ما

استان مرکزی ، شهر زاویه ، خیابان امام ، موبایل باران

تلفن تماس

۳۲۳۱ ۴۵۲۶ ۰۸۶  ،  ۹۱۲۱ ۳۱۳ ۰۹۳۸

اصول حریم خصوصی و امنیتی ما

ما حریم خصوصی‌ای ایجاد می‌کنیم که برای همه مناسب باشد. این مسئولیتی است که با ایجاد محصولات و سرویس‌های رایگان و دسترس‌پذیر برای همه همراه است. این موضوع به‌ویژه مهم است، زیرا فناوری پیشرفت می‌کند و حریم خصوصی به تکامل نیاز دارد. ما به این اصول اتکا داریم تا معیاری برای محصولات، روندها و کارکنانمان برای محرمانه، ایمن و مصون نگه‌داشتن داده‌های کاربرانمان باشد.

۱. احترام گذاشتن به کاربرانمان. محترم شمردن حریم خصوصی آن‌ها.

ما معتقدیم این اصول جدایی‌ناپذیرند. این اصول، درمجموع بیانگر باوری واحد و محوری است که از ابتدا بر هرآنچه ساخته‌ایم و هرآنچه از این پس خواهیم ساخت، تأثیر گذاشته و می‌گذارد. وقتی افراد از محصولات ما استفاده می‌کنند، به ما اعتماد می‌کنند و ما موظفیم از اطلاعاتشان به‌درستی استفاده کنیم. این یعنی همیشه باید درمورد اینکه چه داده‌هایی استفاده می‌کنیم و نحوه استفاده و محافظت از آن‌ها بااحتیاط عمل کنیم.

۲. شفاف عمل کردن درباره داده‌هایی که جمع‌آوری می‌کنیم و علت جمع‌آوری آن‌ها.

برای کمک به کاربران جهت تصمیم‌گیری آگاهانه درباره نحوه استفاده از خدمات خود ، می‌کوشیم فهمیدن این موضوع را آسان کنیم که چه داده‌هایی جمع‌آوری می‌کنیم و چطور و چرا این‌ کار را انجام می‌دهیم. شفافیت یعنی این اطلاعات را به‌آسانی دردسترس قرار دهیم و آن‌ها را قابلِ‌فهم و قابلِ‌رسیدگی کنیم.

۳. نفروختن اطلاعات شخصی کاربران به هیچ‌کس و به‌هیچ‌وجه.

ما از داده‌ها استفاده می‌کنیم تا خدمات خود را تا حد ممکن مفیدتر کنیم. برای ارائه آگهی‌های مرتبط‌تر نیز از داده‌ها بهره می‌گیریم. اگرچه این آگهی‌ها به ما کمک می‌کنند هزینه سرویس‌هایمان را تأمین کنیم و آن‌ها را رایگان در اختیار همه قرار دهیم، مهم است توضیح دهیم اطلاعات شخصی کاربرانمان مطلقاً فروخته نمی‌شود.

۵. دادن اختیار به کاربران برای مرور، ویرایش یا حذف داده‌هایشان.

ما معتقدیم همه کاربران باید – در هرزمانی و به هر دلیلی – به اطلاعات شخصی‌ای که با ما به‌اشتراک گذاشته‌اند، دسترسی داشته باشند. به همین دلیل می‌کوشیم روند دسترسی کاربران به داده‌هایشان، مرور داده‌ها، بارگیری و  یا حذف کل آن‌ها را برایشان آسان‌تر کنیم.